Vieta jūsų reklamai

BTA draudimas

 

Automanas

 

 

 

 

Vairavimo programa subalansuota moterims

Tai saugaus vairavimo programa, pritaikyta moterims, nepasitikinčioms savo vairavimo įgūdžiais ir norinčioms juos patobulinti.

Dažnai nutinka, kad ilgesnį laiką netenka sėsti prie automobilio vairo, o prireikus atnaujinti vairavimo įgūdžius, pritrūksta žinių, pasitikėjimo savimi ir ryžto. Jei nusprendėte atnaujinti savo vairavimo žinias ir įgūdžius, ši programa būtent Jums!

Mokymų metu profesionalus vairavimo instruktorius padės atkreipti dėmesį į daromas klaidas bei galimas jų pasekmes. Kartu Jūs įvertinsite esamus vairavimo įgūdžius ir esant reikalui juos pakoreguosite, užkertant kelią dažniausiai daromų klaidų atsiradimui. Intensyvaus vairavimo mokymo metodų pagalba geriau pažinsite vairuojamą transporto priemonę ir išmoksite tiksliau išnaudoti jos galimybes.

Mokymų tikslas: atsižvelgiant į Jūsų individualią patirtį, tobulinsime praktinio vairavimo įgūdžius manevruojant, važiuojant atbuline eiga, bei ekstremaliai stabdant, nepamirštant teorinių žinių  bei profesionalių instruktoriaus patarimų.
 
MOKYMŲ PROGRAMA:
 
1.    Aš ne keleivė, aš – Vairuotoja
-    kaip teisingai pasiruošti važiavimui
-    kodėl ir kaip parinkti optimalų greitį prieš posūkį
-    kada ir kaip perjungti pavaras, kad tai neblaškytų dėmesio

2.    Aš tikrai galiu sustoti
Kaip priversti automobilį sustoti būtent tada ir ten kur reikia.  

3.    Aš nebijau briedžių
Kaip elgtis, kai kelyje netikėtai atsiranda kliūtis.

4.    Atbula – nors ir kilometrą
Vairuoti atbulai – lengva.Mokymų trukmė: 4 pamokos x 45 min
Mokymų kaina: su savo automobiliu* –  104.26 Eur
*Mokymams galite nuomotis mūsų centro automobilį, nuomos kaina - 104.26 Eur

Į visus klausimus atsakysime tel. +37060028392

Ši programa sukurta vairuojančioms moterims, todėl jos metu ypatingas dėmesys skiriamas moterų vairavimo psichologijai, eismo situacijos prognozavimui bei optimalaus saugumo užtikrinimui. Mielos moterys, pažadame kantriai ir atsakingai Jus mokyti, kol tinkami įgūdžiai ir pasitikėjimas savo jėgomis neapleis Jūsų kaskart sėdant prie automobilio vairo!

 

Ekstremalaus vairvimo kursai

 

Į pagrindinį Galerija