Vieta jūsų reklamai

BTA draudimas

 

Automanas

 

 

 

 

Sportinis vairavimas

Sportinio automobilio vairavimas – tai įspūdingas, prisotintas adrenalino laikas, praleistas specialiai sportininkų treniruotėms  paruoštame automobilyje. Tai nepamirštamos emocijos, kurias privalote patirti!


Mokymuose Jūs įgysite ne tik sportinio vairavimo įgūdžių, bet ir išmoksite saugiai vairuoti: laiku atpažinti pavojų, jo išvengti bei įvaldę vairavimo technikos gudrybes, gebėsite suvaldyti automobilį kritinėse situacijose.


Sportinio vairavimo mokymai bus naudingi bei kupini įspūdžių kiekvienam, nesvarbu, ar vairuotojas yra profesionalas, ar dar tik pradeda pažintį su automobiliu ir jo valdymu. Mokymų metu pateiktos teorinės ir praktinės žinios padės geriau pažinti vairuojamą transporto priemonę ir tiksliau išnaudoti jos bei individualias vairuotojo galimybes.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________


Pamokos trukmė - nuo 1 val.
Kaina - nuo 72.41 Eur            

Nori? Spausk čia!      

_________________________________________________________________________________________________________________________________________
Sąlygos ir taisyklės:


Užsiėmimai skirti visiems, turintiems minimalius vairavimo įgūdžius;
Praktinio vairavimo vieta: Širvintų raj., Narvydiškių aerodromas;
Mokymai vyksta ištisus metus, bet kokiomis oro sąlygomis;
Privaloma išankstinė registracija el. paštu vilniaus.svc@gmail.com  (Vardas, Pavardė, tel. nr., el. pašto adresas);

Visa informacija telefonu: +370 607 82501

 
Į pagrindinį