Vieta jūsų reklamai

BTA draudimas

 

 

 

Informacija rėmėjams

Vilniaus miesto sportinio vairavimo centras

 

Nuo pat įsikūrimo 2000 m. siekia populiarinti autosportą, saugų vairavimą bei padeda talentingam jaunimui siekti automobilių sporto aukštumų.

 

Jau penki SVC išugdyti sportininkai tapo įvairių Lietuvos automobilių sporto šakų čempionais. Šiuo metu SVC yra subūrusi naują komandą - sportininkus, pretenduojančius į aukščiausias varžybų vietas ir tampančius vis labiau žinomais autosporto pasaulyje.

 

 

Siūlome Jums tapti SVC komandos rėmėju ir pasinaudoti išskirtine galimybe paskleisti žinią apie save, savo siūlomą prekę ar paslaugą!

 

SVC komandos planai: Lietuvos automobilių sporto federacijos organizuojami ralio, bei slalomo čempionatai, Rally čempionatai, mini žiedinių lenktynių pirmenybės bei kitos regioninės varžybos, automobilių parodos, Lietuvos automobilių klubų suvažiavimai, Europos renginiai, nuolatos SVC rengiami ar globojami ir vis daugiau įgaunantys populiarumo renginiai!

 

Parama SVC komandai  leis siekti autosporto aukštumų ir taip pat suteiks Jūsų įmonei išskirtinę galimybę populiarinti savo vardą ir siūlomą produktą, susiejant prekės ženklą su tikslo siekimu, lyderyste, veržlumu.

Tokia reklama lengvai įsimenama ir skatina teigiamas asociacijas. Jūs plačiai pristatysite tiek save, tiek teikiamas paslaugas ar siūlomą produktą įvairių autosporto renginių metu, kuriuose dalyvauja SVC.

Mes maloniai išklausysime visus Jūsų pageidavimus ir aptarsime galimus bendradarbiavimo variantus, bei parengsime individualų rėmėjo paketą Jūsų organizacijai.

 

Leiskite mums pasirūpinti Jūsų reklama!

 

Į pagrindinį