Vieta jūsų reklamai

BTA draudimas

 

Automanas

 

 

 

 

Ekstremalus vairavimas-individualios pamokos

 

Vairuokite užtikrintai!

 

Automobilio valdymo ekstremalioje situacijoje pamoka

Siūlome Jums puikią progą geriau pažinti asmeninį automobilį, išmokti optimaliai išnaudoti jo galimybes ekstremaliose situacijose ir saugiau bei geriau vairuoti bet kokiomis eismo sąlygomis.

KODĖL?

Dažnai vairuojate ir norite gebėti nepriekaištingai kontroliuoti automobilį įvairiose eismo situacijose? Norite išbandyti savo galimybes ekstremalioje situacijoje?

KODĖL MES?

Skirtingai nei kitos ekstremalaus vairavimo mokyklos mes dirbame su mokiniais individualiai. Instruktoriai ne vadovauja per radijo ryšį grupei mokinių, o važiuoja kartu ir padeda įveikti visas kliūtys.

KAS?

Mokymų tikslas – atsižvelgiant į Jūsų individualią patirtį, patobulinti vairavimo įgūdžius bei išmokyti greitai ir saugiai manevruoti ekstremaliomis sąlygomis. Mokymai padės Jums „pajausti“ automobilį ir jo galimybes manevruojant nedideliame plote. Jus sužinosite kaip galima išvengti susidūrimo kai jo atrodo jau išvengti neįmanoma. O svarbiausia – maksimaliai išbandę savo automobilį Jūs įgysite pasitikėjimo savo jėgomis ir užtikrintai jausitės patekę į nenumatytą eismo situaciją.

KAIP?

Praktinis užsiėmimas vyksta 2 akademines valandas. Jo metu kartu su profesionaliu vairavimo instruktoriumi Jūs įvertinsite esamus vairavimo įgūdžius ir esant reikalui juos pakoreguosite. Atliksite ekstremalaus vairavimo pratimus, išmoksite greitai ir saugiai manevruoti bei staigiai stabdyti. Užsiėmimo metu vairuodami asmeninį automobilį geriau jį pažinsite ir išmoksite optimaliai išnaudoti jo galimybes. O taip pat sulauksite instruktoriaus patarimų, kaip saugiau vairuoti kelyje, numatant avarines situacijas ir jų išvengiant.

KUR?

Ekstremalaus vairavimo užsiėmimai vyksta už Vilniaus ribų, Širvintų rajone esančiame privačiame aerodrome. „Sportinio vairavimo centras“ šiame asfaltuotame ruože dažnai rengia automobilių slalomo varžybas, tad išbandę trasą galėsite įsivaizduoti, kaip jaučiasi besivaržantys slalome vairuotojai, o gal net susigundysite varžybose sudalyvauti.

 

KAINA:

60.00 Eur                              Pirkti

Mokymams galėsite išsinuomoti mūsų automobilį.

Nuomos kaina pamokai 80.00 Eur

Sąlygos ir taisyklės:

    Užsiėmimai skirti visiems, turintiems galiojantį vairuotojo pažymėjimą bei asmeninį automobilį;

    Praktinio vairavimo vieta: Širvintų raj., Narvydiškių aerodromas;

    Praktinio užsiėmimo trukmė – 2 akademinės valandos;

    Mokymai vyksta ištisus metus, bet kokiomis oro sąlygomis;

    Privaloma išankstinė registracija el. paštu informacija.svc@gmail.com (vardas, pavardė, tel. nr., el. pašto adresas);

Į visus klausimus atsakysime tel. +370 600 28 392

 

 

 

Į pagrindinį