Vieta jūsų reklamai

BTA draudimas

 

 

 

Apie mus

Vilniaus miesto Sportinio Vairavimo Centras

Asociacija "Vilniaus miesto Sportinio Vairavimo Centras" (toliau SVC) yra įkurta 2000 m. spalio mėn. Įkūrėjai puikiai išmano sportinio vairavimo sritį. Patys perėjo visus sportinio vairavimo etapus, sukaupė daug metų patirties bei teorinių žinių.

 

2004 m. SVC tapo Lietuvos automobilių sporto federacijos nariu ir aktyviai dalyvauja federacijos veikloje.

 

Koks pagrindinis asociacijos tikslas?

Pagrindinis tikslas – populiarinti automobilių sportą bei saugaus vairavimo idėjas ir įrodyti, kad sportinis vairavimas gali būti ne tik įdomus laisvalaikio praleidimas, bet ir labai naudingas užsiėmimas.

 

Kodėl vis daugiau jaunimo ir suaugusiųjų ateina į SVC ?

Vis daugiau jaunuolių ir suaugusiųjų prisijungia prie automobilių sporto bei saugaus vairavimo idėjos populiarinimo, nes prieš išmokydami važiuoti labai greitai, pirmiausia išmokome kaip važiuoti saugiai ir kaip suvaldyti automobilį stresinėse situacijose. Norime, kad jaunuoliai ir suaugusieji laisvalaikį praleistų naudingai, atkakliai siektų užsibrėžtų tikslų ir vėliau galėtų didžiuotis savo darbo rezultatais. Daugumos jaunuolių svajonės pradeda pildytis „Jaunojo vairuotojo mokykloje“, o suaugusieji nepamiršta aštrių pojūčių iš ekstremalaus vairavimo pamokų!

 

Kodėl ir Tau verta tapti SVC komandos nariu?

Nes esame profesionalų komanda, jungianti atkaklius sportinio vairavimo atstovus. Didžiuojamės, kad per tiek metų mums pavyko išugdyti automobilių sporto žinomus čempionus, kurių vardai garsina Lietuvą kitose šalyse!

Esame ne tik profesionalų komanda, mes entuziastingai prisidėjome prie savo vaikų svajonės – kartu rankomis surinkome jų pirmąjį sportinį automobilį – senutėlį „Žiguliuką“. Jo nuotrauką ir dabar galite matyti pirmajame SVC tinklalapio puslapyje.Gal tai Jums sukels šypseną, bet tai padaryti reikėjo daug kantrybės ir pastangų.

 

Kas gali tapti SVC komandos nariu?

SVC nariu gali tapti kiekvienas (net jeigu Tau vos 12 m. !), mėgstantis lenktynes, automobilius ir automobilių sportą, bet automobilį valdantis šaltu protu.

 

Ar norėtum ir Tu patirti gerų įspūdžių, patobulinti vairavimo įgūdžius bei mokytis iš profesionalų?

Susisiek su mumis, kad išsklaidytume bet kokias dvejones.

Iki susitikimo varžybose!

 

 

Kaip mus rasti?

tel.: +370 607 82501;

el. paštas: informacija.svc@gmail.com 

Į pagrindinį
Apie mus kalba

Visos naujienos apie SVC komandą

Skaityti daugiau...
SVC vadovas - treneris Andrejus Savčenko